רקעע.png

סדנת עבודה: בוא ליצור 5 פוסטים שיווקיים לעסק ביום מרוכז אחד עם הכותבים שהפכו טקסטים "תמימים" ל-100 מיליון ש״ח, 500,000 לידים ו10,000 לקוחות ב-4.5 שנים בלבד!

הפעם אתה תצא עם תוצאות גם אם אתה דחיין, עצלן, שונא לכתוב, לא מבין בשיווק ובכתיבה שיווקית

כפתור-חדש.png

 הסדנא תתקיים ב - 11/05/21 בשעה 09:30 עד 16:00.

אונליין על המסך שלכם!

משולחנו של: עידן דנש, רמת גן
נושא: הסדנה ליצירת 5 פוסטים שיווקיים ביום עבודה אחד

אתם צריכים לכתוב טקסט שיווקי ברמה אחרת לפוסטים שלכם? 

היי, קוראים לי עידן דנש, ובהמשך המכתב הזה אני הולך להראות לכם איך לכתוב 5 פוסטים תוך 7 שעות עבודה בדיוק (בלי ויתורים או הנחות) בסדנת העבודה שלי.

4.png

האם ידעת שרוב בעלי העסקים שמנסים לכתוב מודעות לפייסבוק כדי להביא לידים נכשלים קשות? 

בד״כ הם:

1 | לוקחים 2-3 קורסים שונים לכתיבה/פייסבוק באינטרנט

2 | כותבים 5-15 פוסטים שונים

3| מקבלים התעלמות מוחלטת וחוסר תגובתיות על הפוסט

4 | לא מצליחים למשוך תשומת לב של הקהל שלהם

5 | לא מצליחים להניע לפעולה את הקהל, ולגרום להם ללחוץ

6 | נותנים לקמפיינרים לפרסם עבורם בפייסבוק ולא מקבלים החזר על ההשקעה

7 | שורפים המון שעות על התעסקות בכתיבה ושיווק במקום בעסק

8 | לא מצליחים להביא מספיק עבודה ולמלא את כל השעות ביומן (יום עבודה כולל 2 לקוחות במקרה הטוב)

9 | מרגישים שהם כישלון עצום, וסופגים הרבה ביקורת מבני הזוג

ובאופן לא מפתיע, זה בעל העסק ה-10 השבוע שדיברתי איתו וסיפר לי שהוא יודע שהוא חייב לפרסם ולשווק באינטרנט. הוא קיבל על עצמו את המשימה, לא ״נח על זרי הדפנה״ והתחיל לחפש ידע שיעזור לו לשווק נכון (כי וואלה, אין לו ניסיון כמו 99% מהעצמאים שמנסים לשווק באינטרנט). 

״מפה לשם״ הוא מצא קורס בנושא פרסום בפייסבוק, ואמר לעצמו: 

״אני לא אוותר לעצמי, אני אקח קורס, אשלם עליו, אלמד כמו שצריך ואדע איך להביא לקוחות מפייסבוק!״

הוא התחיל ללמוד את השיעור הראשון והשני, והתחיל להבין שהחומר מפוצץ לו את הראש במידע, ושלא הכל מובן כל כך - ושהוא מעדיף לקחת את המעט שהוא כן הבין ולצאת לשטח להתחיל לכתוב פוסטים ולפרסם אותם. 

כמובן שהתוצאות בפעם הראשונה לא היו מרשימות כל כך, הוא לא הצליח לגרום לאנשים להגיב כל כך לפוסט או להניע אותם לפעולה. 

את הפעם השנייה הוא כבר דחה ל"מחר" כי היה לו הרבה דברים להתעסק בהם, משם הדחיינות רק התגלגלה והוא מצא את כל הסיבות לא לעשות. 

לאחר כמה זמן הוא נתקל בפרסומת לקורס נוסף באינטרנט לכתיבה שיווקית. הוא אמר לעצמו: 

״וואלה, אני אנסה את זה, הפעם זה לא רק פייסבוק אלא ממש כתיבה שיווקית. אם אני אדע לכתוב, אני לא אתקע יותר בלי רעיונות מול מסמך ריק במשך שעה כשכל 2 מילים שאני כותב אני קופץ לשעה של גלגול בווינט ופייסבוק, ואז אח״כ אני מוחק את מה שכתבתי כי זה לא מספיק טוב...״

הוא קנה את הקורס, נכנס ללמוד ושוב פעם לא מצליח להפוך את מה שהוא ראה בשיעורים למילים שאשכרה עובדות. שוב פעם הראש ״מעלה עשן״ מרוב מחשבה שלא מביאה לשום תוצאות. 

 

העבר חוזר על עצמו וההבנה שב-3 חודשים הראשונים של הרצת העסק הוא התעסק בכל דבר חוץ ממה שהוא באמת אוהב ומה שהוא באמת טוב בו - שזה לתת שירות! אז למה הוא פתח עסק? כדי להתעסק בשיווק? כדי למכור? או כדי לעשות את העבודה שלו?!


לצערי, יש הרבה בעלי עסקים כאלה שמגיעים אלי אחרי שאפילו התייאשו לגמרי, לא מוכנים לשמוע על קורסים ולימודים מיותרים ובכל פעם שיש להם משימה של שיווק/כתיבה וכו׳ לעסק הם פשוט מוותרים מראש, כי הם יודעים שאין סיכוי להחזיר את ההשקעה, המאמץ והזמן.

כפתור-חדש.png
לוגו-לבן-דימרקטינג-וקטורי-שקוף.png

אזהרה! אתה הולך לשכוח מקורסים שלא נוגעים בהם לעולם, כאן אתה תפשיל שרוולים ותתחיל לעשות.

סימן-אזהרה.png

ואז הם שואלים את השאלה: 

האם הפרסום הממומן אפקטיבי?

לא רק הם, אלא עוד אלפי עסקים בארץ ובעולם שלא מצליחים להביא תוצאות שואלים את השאלה, אבל מקבלים תשובה די ברורה מגוגל ואתר MediaRadar:

8.png

ומצד שני, כשאנשים אומרים ״אני מעדיף לעשות פרסום אורגני, ולא להוציא כסף״ הם לא מבינים כמה קטן הסיכוי שלהם להצליח! פייסבוק וכל רשת פרסום אחרת מאפשרות חשיפה של 5.2% אחוז בלבד כאשר מפרסמים בפרסום אורגני. כלומר, רק 1 מכל 19 עוקבים של העמוד באמת יראה את הפוסט.

7.png

למה הם מצמצמים את החשיפה? 

 

כדי שנשלם להם! זה כל כך פשוט, הרשתות החברתיות רוצות שנשתמש במערכת הפרסום שלהן, ולכן הן מגבילות את הפרסום החינמי. 


הזכרנו קודם ש-75% מהמשתמשים יתייחסו לתוכן מעניין ורלוונטי אליהם גם אם הוא ממומן. עכשיו נשאלת השאלה...

כיצד גורמים לתוכן להיות רלוונטי?

ישנה נוסחה בדוקה שגורמת לתוכן להיות רלוונטי ולעניין את הקהל. לנוסחה הזאת קוראים:

6459.png

Hook, Story, Offer. או בעברית: ״פתיון, סיפור והצעה״.

הנוסחה הזאת מחולקת ל-3 חלקים שכל אחד מהם הוא כלי עוצמתי שממגנט אנשים, גורם להם לקרוא את התוכן בסקרנות, ובסופו של דבר מניע אותו לפעולה שאותה אנחנו רוצים שהוא יבצע. 

4.png

Hook 

הקרס עליה שמים את הפיתיון בחכת הדיג. בשפה שלנו אנחנו מתכוונים למילה/משפט/תמונה הראשונים שמושכים את תשומת לב הקהל שלנו.

הוק2.png
תמונה-להוק.png3.png
תמונה-להוק.png
תמונה-להוק.png2.png

Story 

הסיפור/סטורי הוא עיקר השיווק והמסר שלנו. קוראים לזה ״סטורי״ כי זה בדיוק מה שזה. זה נועד לספר סיפור שבאמת יתייחס לקהל שלנו באופן יותר אישי וספציפי מההוק, כדי לעורר הזדהות רגשית וסקרנות. המטרה של הסיפור היא תמיד להפיל לקורא את ״האסימון״ לגבי התועלת שישיג בזכות הפתרון שנציע לו.

יהלום.png
5.png

Offer 

הנעה לפעולה שאנחנו דורשים מהקהל כדי שישאיר פרטים או יקנה מאיתנו. ההצעה אליה אנחנו מניעים לפעולה יכולה להיות ספרון/מדריך חינמיים, צפייה סרטון הדרכה, או רכישה של המוצר הכי יקר שלנו. דוגמא להנעה לפעולה שכזאת יכולה להיות משהו כמו: ״לחץ כאן עכשיו כדי לקבל גישה לסרטון!

אופר.png
4.png

ברגע שאנחנו משתמשים בנוסחה הזאת כדי לכתוב תוכן לפרסום הממומן שלנו, זהו! ניצחנו! הפוסטים שלנו, הכתבות שלנו וכל תוכן שנכתוב יהיה מסקרן ורלוונטי.

 

ויותר מכך, ברגע שיש מודעות ופוסטים טובים ומסקרנים, אנחנו יכולים לראות עשרות אלפי אנשים שמשאירים פרטים (כן, כאן בישראל) בכמעט כל תחום. 

 

למעשה, ב-4.5 השנים האחרונות הצלחתי להביא למספר מצומצם של עסקים יותר מ-500,00 לידים (רלוונטים) לעסק והכנסות של 100,000 מיליון שקלים בעזרת פוסטים בפייסבוק שכתובים נכון.

מי לא היה רוצה להשיג על בסיס קבוע תוצאות כאלה...

תגובתיות-ולידים.png

אך כאן צפה בעיה חדשה: 

״איך אני אשכרה יושב וכותב פוסטים טובים שמביאים מספרים כאלה?!״

אבל, מה שהצוות שלי ואני הבנו בשנים האחרונות זה שלפעמים חייבים מישהו ש"יחזיק לנו את היד" 

ויגרום לנו לעשות את הדבר הנכון וגם יתקן אותנו כשאנחנו שוגים...

כפתור-חדש.png

למזלכם, לבעיה הזאת יש פתרון! תנו לי להציג לכם את -

סדנת האונליין ליצירת 5 פוסטים שמביאים עבודה!

  [ 11/05/21 בשעה 9:30 עד 16:00. ]

כי אין מה לעשות, לפעמים צריך מישהו שיחזיק לנו את היד (וגם יתן בעיטה בת׳חת) 

businessman-hand-writing-content-somethi

מה מייחד את הסדנה הזו לעומת כל אחת אחרת?

סדנה עם מעט תיאוריה. המטרה של הסדנה היא לתת לכם את הבסיס הלימודי לכתיבה, כך שתוכלו להתעסק ב-90% מהזמן בכתיבה ועשיה. מה שאומר, שסוף סוף תהפכו את הידע לתוצאות בשטח ותראו מודעות פייסבוק טובות מוכנות להעתקה ישירות לממשק הניהול שלכם בפייסבוק.

כתיבה.png

אנשי מקצוע עם ניסיון של שנים בכתיבת פוסטים (שהכניסו הרבה כסף) יתנו לך יד וידחפו אותך לביצוע, ככה שאם קשה לך לעשות, אם אתה דוחה או נתקע הרבה זמן בלי רעיונות - זה המקום בשבילך! מה שאומר, שתפסיק לשבת מול המסך שעות ולעשות כל פעולה שהיא לא המשימה הכי חשובה שלך.  

יועצים.png

ההבטחה של הסדנה - אתה יוצא עם 5 פוסטים שונים לכל אחד מהקהלים שלך (לא תפספס אף אחד, נתפוס את כולם). כלומר, הפוסטים ימגנטו את הלידים ש-א-ת-ה רוצה, ולא את הלידים המעצבנים שאתה מתקשר אליהם והם עונים ״לא רלוונטי, ביי!״

מגנט.png

עוזרים לך למצוא רעיונות לפוסט שמקבל תגובה. מה שאומר שתהיה לך מחסנית עם מלאי של רעיונות שתוכל ״לירות״ על הדף/קובץ וורד בלי הפסקה. תכל׳ס, מה שישתנה זה שסוף סוף תפסיק להרגיש שעולה לך עשן מהראש כשאתה נאלץ לחשוב על רעיון ושתשומת הלב שלך מתפזרת לפייסבוק, ווינט וכל דבר אחר כי פשוט אתה לא מצליח לחשוב על פתרון אחר. 

רעיון.png

נעזור לך להכין חומרים שתוכל למדל לכל פיסת תוכן שיווקי שתכין בעתיד כמו דפי נחיתה, דפי מכירה, וובינרים וסרטונים. כלומר, אתה עושה עבודה פעם אחת, שמכסה לך רעיונות וטקסט לעוד שנים של עבודה על תוכן בעתיד. ככה שלא תדאג ״מה אני עוד יתן ללידים?! ואיך?״ בעתיד.

תוכנית-פעולה.png

אתה תכין עשרות משפטי פתיחה לטקסטים שלך. בגלל שהמשפטים יהיו כל כך טובים, תוכל לפתח עליהם עשרות וריאציות לפוסטים נוספים (מעבר ל-5) וגם לשנות ולשפר את הפוסטים הקיימים אחרי כמה חודשים/שנים כאשר הם יתחילו להתעייף.

משפטי-מחץ.png

אתה תסיים את המשימה באותו היום של הסדנה כיוון שיהיו אנשים ש״ישבו״ עליך וילחצו אותך עד שתסיים. מה שאומר, אין יותר לאן לברוח, אין תירוצים ואין דחיינות. עושים, נקודה. ככה שבסוף הסדנה יהיו לך 5 פוסטים מנצחים ביד שאתה הכנת ויצרת. בנוסף, המשימה המעצבנת הזאת סוף כל סוף תיגמר.

שעון.png

אין יותר מנטורים שיודעים רק ללמד ולקחת כסף. בסדנה לא מתעסקים ברעיונות ופילוסופיות בשקל שכל יום מנטור חדש ממציא לנו. כאן מדובר בלשבת, לעשות ולהביא תוצאות. הסדנה נמדדת רק לפי התוצאות שהיא עוזרת לכם להשיג. 

תוצאות.png
כפתור-חדש.png

מי המרצה? ולמה להאמין לו?

אני לא אוהב להחמיא לעצמי כמו הרבה אחרים בתחום הזה, זה גם לא יהיה הדבר הנכון לעשות לדעתי. אני יכול רק לומר לך את הדבר הבא: ב-4.5 השנים האחרונות הפכתי אנשים אנונימיים לסופר-סטארים בתחומם (בעשרות תחומים), ובמצטבר הבאתי בקמפיינים שבניתי וניהלתי מעל 500,000 לידים, 10,000 לקוחות משלמים ומעל 100 מיליון שקל.
 

הנה רשימה חלקית בלבד מהאנשים שעשיתי אצלם מהפך בעסק:

הצלחות.png

והאמת, שכבר שנים הצוות שלי ואני לא נתנו ליווי סתם ככה, זה תמיד היה כחלק מעסקאות עם לקוחות שלנו ששילמו לנו 100,000 ש"ח ויותר.

סליקות-רוחב.png

היית מוכן לקבל ידע שהכניס 100 מיליון שקל וליווי ממשווקים שהביאו מעל 500,000 לידים בעלות מצחיקה של 250 שקלים?

וכמו שהבנת וראית, הליווי שלנו יכול להיות שווה לך הרבה מאוד כסף. מצד שני, בתקופה הקשה הזאת, אני רוצה לפגוש כמה שיותר עסקים טובים. אני באמת מאמין בזה שככל שאגע ביותר עסקים ואנשים טובים ואתרום את החלק שלי לעולם, ככה העסק שלי יהנה מזה בחזרה.

 

ברור לי שאם יהיה לך את הנתונים המנצחים לכל בעיה ומי שידחוף אותך מאחורה, אתה תעלה על המסלול ותעבור מהפך, אתה תרצה להתקדם איתי לשירותים יותר מתקדמים ויקרים באופן אוטומטי כשתראה את התוצאות. 

כפתור-חדש.png

אם אתה עדיין מתלבט, הנה עוד כמה תוצאות שהצוות שלי ואני השגנו לבעלי עסקים שעבדנו איתם... 

"עידן דנש גילה לי מחדש את מדינת ישראל ושילש את הכנסותיי!"

״עברתי מעסק של מאות אלפים לעסק של יותר ממיליון שקלים בשנה״

קייסטאדיז-מנועלנות.png

"אם אתם מתלבטים איזה תוכנית לקחת, יש המון מנטורים בחוץ -

אין עידן!"

"כבר הכנסתי
פי 7 או 8
יותר ממה ששילמתי!"

"איש עם יכולות שיווקיות יוצאות דופן! לעידן יש נתח רציני מאוד בהצלחה של big shop"

"נהנתי לעבוד עם עידן ומבחן התוצאה היה טוב מאוד! ממליץ בחום"

קייסטאדיז-פיראס.png

"עידן עזר לי לפתח אסטרטגיה איך למכור בתקופת הקורונה וזה עובד פלאים!"

"מי שרוצה להעיף את העסק קדימה אני ממליץ על עידן, אתם תהנו!"

קייסטאדיז-עדי-קידר.png
כפתור-חדש.png

איך סדנת הפוסטים הולכת לעבוד?

4.png
ההה.png

1

שד.png

2

שש.png

3

גגג.png

4

יי.png

5

'.png

6

לומדים כתיבה של פוסטים

מבצעים את התרגיל

מתקנים

יוצאים עם 5 פוסטים מנצחים לעסק

מקבלים הערות ותיקונים מהמקצוענים

מקבלים משימת כתיבת פוסטים

מה אתם הולכים לקבל בסדנת הפוסטים? 

4.png

סדנה אונליין מהמחשב 

וי-ירוק.png

יום שלם של עבודה (9:30 עד 16:30)

וי-ירוק.png

עקרונות קופי בסיסיים

וי-ירוק.png

אנשי מקצוע שבודקים אתכם

וי-ירוק.png

תשובות לכל שאלה בלייב 

וי-ירוק.png

תרגילים לביצוע 

וי-ירוק.png

מחיר רגיל: 1,500 ש״ח

מחיר היום: 84% הנחה

250 ש״ח בלבד!

כפתור-חדש.png

 הסדנא תתקיים ב - 11/05/21 בשעה 09:30 עד 16:00.

אונליין על המסך שלכם!

אם תרגיש שאתה לא מקבל את הערך עליו שילמת, פשוט תגיד לנו ותקבל את כל הכסף בחזרה!

אחריות!

אחריות.png
 

לחצו כאן עכשיו על הכפתור, השאירו פרטים והצטרפו, מלאו את פרטי האשראי ושריינו מקום בסדנה הקרובה:

קדימה, זה הזמן להצטרף לסדנת הפוסטים!

d4ed76cf675b97f44234339e0938a31e_260X365