reg66.jpg

היית משלם שקל אחד בודד כדי לקבל גישה לתכנים שהכניסו 100 מיליון שקלים ב-4 השנים האחרונות?

מכרה זהב: כל מה שאי פעם רצית לדעת על שיווק דיגיטלי זמין לך 24/7 במקום אחד בשקל אחד וללא כל התחייבות!

כפתור-שקל.png

(מנוי חודשי, שקל אחד לחודש הראשון!
297 ש״ח מתחדש מהחודש השני, ללא התחייבות!)

מאגר ההדרכות האונליין המתעדכן הגדול בישראל זמין לך 24/7 מכל מקום בעולם (בשקל אחד לחודש הראשון, ולאחר מכן תשלום מתחדש ללא התחייבות) עם למעלה מ-150 סרטונים והדרכות, מותאם במיוחד לאנשים ללא ניסיון בשיווק וידע טכני. 

משולחנו של: עידן דנש, רמת גן
נושא: המתכון להשגת לקוחות חדשים אחת ולתמיד בשקל אחד בלבד לחודש הראשון...

מה אם הייתה לכם פלטפורמת תוכן מצולם ככה שבכל פעם שאתם מרגישים אבודים וששיווק זה סיוט עבורכם - אתם פשוט נכנסים, צופים בסרטון קצר של 4-5 דקות ויודעים בדיוק מה הפעולה הבאה שצריך לעשות כדי לשחרר את "הסתימה"? והכל ברמה הכי פרקטית שיכולה להיות ככה שילד בכיתה א' יכול להבין בלי תיאוריות והסברים מסובכים... נחמד, אה?  

היי, קוראים לי עידן דנש, ובהמשך המכתב הבא אני הולך להראות לכם בדיוק את מה שאתם מחפשים.

 

ב-4.5 שנים האחרונות גרמתי למספר מצומצם של בעלי עסקים להכניס במצטבר יותר מ-100 מיליון שקלים בתקופות מאוד קצרות של 1-3 חודשים. מאז, אותם עסקים הפכו למותגי על בתחומם, והגשימו את החלומות שלהם פי 20-30 ממה שהם דמיינו. 

כמו לדוגמה: 

הצלחות-עדויות.png

ומה שבאמת מעניין בכל ההצלחות האלה, זה שלכל אותם בעלי עסקים שראיתם עכשיו היו כישלונות עבר עם כל מיני ״משווקים״ או אנשי פרסום שהבטיחו להם הרים וגבעות ובסוף סיפקו להם רק כישלונות...

לאותם בעלי עסקים שהיום מסתכלים על השוק הישראלי מכיסא של מלך, היו ימים שבהם הם פשוט היו מחוסרי רעיונות ומיואשים. הם היו זקוקים למישהו שיאיר להם את הדרך עם הידע והפעולות הנכונות שצריך לבצע, כי להם לא היה מושג מה הצעד הבא שלהם (וכל מה שהם ניסו נכשל שוב ושוב).

נשמע מוכר אה? 

 

מוכר כמו הסיטואציות שחוזרות על עצמן בכל יום בהן ״צץ לו״ איזשהו טרנד חדש בעולם העסקים, כמו פרסום באינסטגרם, שיווק בטיק טוק, רשימות תפוצה בוואטסאפ, איך מישהו יכול לעקוב בכלל? מצד שני, אין לנו  ברירה! אנחנו כבעלי עסקים חייבים לעקוב, וחייבים לדעת איפה נמצאים הלקוחות שלנו בכל רגע נתון ואיך להביא אותם… אני צודק? 

אבל הנה הבעיה האמיתית שאנחנו מתמודדים איתה:

כמפרסמים ובעלי עסקים הגענו למצב שאנחנו לא עומדים בקצב התחדשות הפלטפורמות ושינוי הכלים שבאמת עובדים ומביאים לקוחות...

מה שאומר, שאם לא נמצא דרך לשמור על קצב התעדכנות קבוע בחומר שמביא לנו עליה קבוע בכמות הלידים והלקוחות שאנחנו מקבלים מהאינטרנט אנחנו נמצא את עצמנו בלי כלום

בעשור האחרון נפגשתי עם מאות בעלי עסקים. 

34 (3).png

אני לא מספר לכם את זה סתם, אני מספר לכם את זה בגלל שאחרי שנים שאני רואה בעלי עסקים שוב ושוב שמתי לב לכך שתמיד בעלי עסקים מתחלקים ל-2 קבוצות:

קבוצה-גדולה-2.png
קבוצה-קטנה-2.png

קבוצה קטנה

קבוצה גדולה

באופן מפתיע (או שלא), בקבוצה הגדולה שמכילה משהו כמו 90% מהעסקים שנפגשתי איתם בשנים האחרונות, נמצאים כל אלה שלא הצליחו לעמוד בקצב, והחליטו להפסיק לנסות ללמוד את הפלטפורמות השונות, להסתמך על פה לאוזן ולהסתפק במה שיש. 

למעשה, ממש היום דיברתי בטלפון עם בעל עסק שאמר לי: ״עידן, אני חושב שפרסום בפייסבוק או בכל פלטפורמה אחרת פשוט לא רווחי״

כשהתחלתי לתחקר אותו גיליתי שהוא ניסה פרסום בפייסבוק, הבחור הזה התחיל עם המון מוטיבציה! הוא פתח את העסק, ובמשך חצי שנה עבד על המיתוג של העסק שלו, קנה קורסים ולמד את פלטפורמות בפרסום השונות (במיוחד את פייסבוק). 

וואלה, הוא לקח את הסיכון ולא ויתר לעצמו, הוא שם כסף בפרסום ממומן, על כמה מודעות שונות שהוא כתב אחרי שלקח קורסים בכתיבה של פוסטים ממומנים.

אבל, לצערי ולצערו הכסף יצא, הפוסטים התפרסמו אבל אפילו שקל אחד לא נכנס. פשוט מאכזב.

הייתי בטוח שאותו בחור (לא צעיר כל כך) יחליט להפסיק לפרסם בפייסבוק באותו רגע, אבל הוא סיפר לי שמבחינתו ״לפרוש״ לא הייתה אופציה. לכן, הוא חיפש קמפיינר מקצועי שיפרסם עבורו ושילם לו 10% מתקציב הפרסום שלו, כדי שיפרסם עבורו בפייסבוק וגם באינסטגרם.

 

אך כמו שאתם בוודאי מנחשים, הקמפיינר פישל בגדול! הוציא תקציב והכניס כמה לידים עלובים שלא הבינו על מה מדובר כשבעל העסק התקשר אליהם. 

מאכזב נכון? 

כנראה שלא בשביל הבחור שלנו, שהחליט ללכת לקמפיינר אחר, מקצועי יותר ואפילו לשלם יותר. הפעם הוא שם 12% נוספים מתקציב הפרסום שלו (5,000 ש״ח בחודש) עבור אותו קמפיינר כדי שיביא לו לידים טובים. 

במשך חודש של עבודה קשה, והמון ציפייה בעיקר, אותו בעל עסק קיבל תוצאות. 100 לידים (לא מעט אה...)
ומתוך אותם 100 לידים שהוא התקשר אליהם ברעב גדול הוא הצליח להוציא רק לקוח אחד ששילם לו 5,000 שקלים. 

כלומר, הוא אפילו לא כיסה את כל הוצאות הפרסום שלו. ממש עלוב! מכאן כמובן שאשתו לחצה עליו:


״יוסי, תפסיק לבזבז את הכסף שלנו על שטויות - יותר חשוב שתכניס כסף עכשיו!״ 

הלחץ הזה מצד אישתו, יחד עם האכזבות הרבות גרמו לכך אותו ״יוסי״, החליט לשים סוף להוצאות המיותרות על פרסום, ידע ושיווק דיגיטלי ולהתמקד בפה לאוזן, כי זאת הפעולה היחידה שיצרה לו הכנסה.

אבל בשיחה שהייתה לו איתי, הוא התוודה שמחודש לחודש יש ירידות חדות בהכנסות של העסק ומעט מאוד אנשים שקונים ממנו לעומת ההתלהבות בהתחלה והוא פשוט לא יודע מאיפה להביא לקוחות חדשים, ככה
שהסוף של העסק הולך ומתקרב מיום ליום.  

אמרתי לו שיש לי פתרון עבורו, אבל הוא צריך לעשות מה ש״הקבוצה הקטנה״ עשתה, אותם 10% מהעסקים שהזכרתי קודם, אותם חבר׳ה שהחליטו להישאר נחושים למרות כל הקשיים ולמצוא פתרון. 

כפתור-שקל.png

(מנוי חודשי, שקל אחד לחודש הראשון!
297 ש״ח מתחדש מהחודש השני, ללא התחייבות!)

הוא השיב: ״עידן, קדימה! מה הפתרון?!״

אז הסברתי לו ש… לכל בעיה מקצועית, טכנית, אסטרטגית, שיווקית או מכירתית שאנחנו נתקלים בה, יש מישהו שכבר מצא לה פתרון איפשהו בעולם. החוכמה היא לדעת להשיג את הידע שלו מהר ככל הניתן ולמדל אותו לעסק שלנו.

ברגע שזה יקרה - אנחנו נתקדם מ-ה-ר! כי פשוט תהיה לנו נוסחה לפתרון אותה הבעיה.

 

דוגמה: אני רוצה ללמוד לנהוג על אופנוע, אבל אני לא יודע איפה לומדים… מה שאני כן יודע זה שקולגה שלי למד לנהוג על אופנוע לא מזמן, אז אני שואל אותו: ״אסף תגיד, איפה למדת לנהוג על אופנוע?״ והוא עונה לי: ״אצל___[שם של מורה לנהיגה]״ אני מבקש ממנו את המספר וקובע שיעור. 

אותו הדבר עם המשווק שגילה איך לפרסם בפייסבוק, בעל העסק שגילה איך להעלות מחירים, הקופירייטר שגילה איך לכתוב כותרות שעובדות והקמפיינר שגילה איך להביא עשרות ומאות פניות מדי יום. נכון? 

יש אנשים שנהנים מהתוצאות שהצליחו להשיג, וכל מה שאנחנו צריכים לעשות זה למדל את מה שהם עושים טוב. כי ברגע שיש הצלחה ופעולה מוצלחת, אנחנו רק צריכים להיצמד אליה כיוון שהיא הוכיחה את עצמה כעובדת. 

תנו לי להציג בפניכם את

reg9.png
מסך-כחול.png

ספריית הדרכות הוידאו הגדולה בישראל על שיווק באינטרנט אשר נבנתה על בסיס קמפיינים בישראל שהכניסו מעל 500,000 פניות (לידים), 10,000 לקוחות משלמים ו-100 מיליון שקלים בהכנסות! בשקל אחד לחודש הראשון וללא התחייבות

*הספרייה גדלה ומתעדכנת 24/7 בהתאם לשינויים בעולם השיווק בדיגיטל.

כפתור-שקל.png

למה שווה לך לעשות מנוי ל-NETBIZ?

(מנוי חודשי, שקל אחד לחודש הראשון!
297 ש״ח מתחדש מהחודש השני, ללא התחייבות!)

צפייה ללא הגבלת זמן - 

NETBIZ היא פלטפורמה עם מלא תכנים ככה שאתה יכול לצפות בכל מה שבא לך, ולהיכנס אליה בלי הגבלה. ממש כמו בנטפליקס, רק שפה כל ״סדרה״ או ״סרט״ שאתה לוחץ עליהם ״פליי״ נותנים לך עוד ידע. מה שאומר שבעיית הידע חולפת מהעולם כי כמות התוכן שיש לך עבור כל בעיה (שיווק, טכני, אסטרטגיה, מכירות, פייסבוק, אינסטגרם ועוד) חולפת מהעולם. 

שקל-אפור.png

צפייה בקצב שלך מתי שנוח לך -

תוכל לדפוק ״בינג׳״ סופ״ש בכיף שלך, ולעבור על כל החומרים שהוכנו במיוחד עבורך. לצפות הכל במכה, בלי החשש ש״אני לא אבין״. כיוון שהכל הוכן עבורך באופן מדורג כמו סולם, הכל בשלבים, ככה שלא משנה באיזה שלב אתה נמצא בעסק, מה רמת הידע שלך - יהיה את השלב עבורך ממנו תוכל להתחיל לטפס לשלבים הבאים. מה שאומר שאתה יכול להיות בטוח שיהיה לך לפני כל שבוע חדש את כל הידע שאתה צריך כדי להתחיל משימות חדשות, לסגור משימות ישנות ולוודא שאתה בונה עוד שלבים בעסק ולא נתקע רק בשלב המיתוג לדוגמה.

שקל-בהיר.png

נוסחאות אמיתיות "העתק-הדבק" - ​

השיווק הולך להפסיק להיות סיוט בשבילך, זה הולך להיות כיף! כיוון שאתה הולך ללמוד נוסחאות בדוקות. נוסחאות כמו איך לכתוב פוסט שכל מה שנשאר לך זה להשלים את המילים החסרות בהתאם להוראות ולעסק שלך. ככה שכתיבה שיווקית תהפוך לפעולה של ״העתק-הדבק״ בשבילך ותקצר את האנרגיה, המחשבה והזמן שהיא דורשת ממך.

שקל-אפור.png

תמיד צעד אחד לפני המתחרים​ -

במקום שמתחרים בכל תחומי החיים יעקפו אותך בסיבוב, בזמן שאתה אפילו לא יודע מה הצעד הבא שלך בעסק… אתה תהפוך לזה שעוקף את כולם ואחרים מסתכלים עליו. מה שאומר שהראש שלך יהיה במחשבות על הנאה והצלחה, בזמן שאחרים מסתכלים ושוברים את הראש איך עשית את זה.

שקל-בהיר.png

מי אני? ולמה להאמין לי?

אני לא אוהב להחמיא לעצמי כמו הרבה אחרים בתחום הזה, זה גם לא יהיה הדבר הנכון לעשות לדעתי. אני יכול רק לומר לך את הדבר הבא: ב-4.5 השנים האחרונות הפכתי אנשים אנונימיים לסופר-סטארים בתחומם (בעשרות תחומים), ובמצטבר הבאתי בקמפיינים שבניתי וניהלתי מעל 500,000 לידים, 10,000 לקוחות משלמים ומעל 100 מיליון שקל.

סליקות-רוחב.png

והאמת, שכבר שנים הצוות שלי ואני לא נתנו ליווי סתם ככה, זה תמיד היה כחלק מעסקאות עם לקוחות שלנו ששילמו לנו 100,000 ש"ח ויותר.

היית מוכן לקבל ידע שהכניס 100 מיליון שקל וליווי ממשווקים שהביאו מעל 500,000 לידים בעלות חודשית מצחיקה של שקל אחד לחודש הראשון ולאחר מכן 297 שקלים לחודש, ללא שום התחייבויות?

וכמו שהבנת וראית, הליווי שלנו יכול להיות שווה לך הרבה מאוד כסף. מצד שני, בתקופה הקשה הזאת, אני רוצה לפגוש כמה שיותר עסקים טובים. אני באמת מאמין בזה שככל שאגע ביותר עסקים ואנשים טובים ואתרום את החלק שלי לעולם, ככה העסק שלי יהנה מזה בחזרה.

ברור לי שאם יהיה לך את הנתונים המנצחים לכל בעיה ומי שידחוף אותך מאחורה, אתה תעלה על המסלול ותעבור מהפך, אתה תרצה להתקדם איתי לשירותים יותר מתקדמים ויקרים באופן אוטומטי כשתראה את התוצאות. 

״עידן, למה שתתן לי את כל זה בשקל אחד? מה הקאץ׳?!״

אין קאץ׳!

אני יודע שהתשובה היא מפתיעה, אבל האמת היא שאני רוצה אותך חבר ולקוח לכל החיים... ואני יודע שהדרך הטובה ביותר לקבל את זה, היא ש:

1 | תבדוק אותי. תבדוק את התכנים שלי, את האמינות שלי, את האיכות שלי ואת התוצאות שאני מסוגל להביא לך. לכן, אתה הולך לקבל הכל, מא׳ עד ת׳. שזה אומר גישה מיידית לכל התכנים ל-30 ימים ראשונים בשקל אחד בלבד. לאחר מכן, אם וכאשר תחליט שזה טוב לך ורלוונטי אליך אז אתה תישאר איתי למנוי מתחדש (ללא שום התחייבות כך שתוכל להתנתק מתי שבא לך) ב-297 שקלים לחודש.

2 | WinWin. אני יודע שאם תהיה מרוצה אתה תספר לכל החברים שלך שאני נותן את הפתרון המושלם וגם תישאר איתי כדי להמשיך לקבל פתרונות ותמיכה. מה לעשות, ככה זה עובד בחיים, ברגע שאתה נותן בשפע באמת מעצמך, אתה מקבל מהצד השני, ואני מאמין שאם אהיה חבר טוב שלך ואתן את הטוב ביותר אני אקבל בחזרה. 

אגב, אם אתה עדיין מתלבט, הנה עוד כמה תוצאות שהצוות שלי ואני השגנו לבעלי עסקים שעבדנו איתם

"עידן דנש גילה לי מחדש את מדינת ישראל ושילש את הכנסותיי!"

״עברתי מעסק של מאות אלפים לעסק של יותר ממיליון שקלים בשנה״

קייסטאדיז-פיראס.png

"אם אתם מתלבטים איזה תוכנית לקחת, יש המון מנטורים בחוץ -

אין עידן!"

"כבר הכנסתי
פי 7 או 8
יותר ממה ששילמתי!"

"איש עם יכולות שיווקיות יוצאות דופן! לעידן יש נתח רציני מאוד בהצלחה של big shop"

"נהנתי לעבוד עם עידן ומבחן התוצאה היה טוב מאוד! ממליץ בחום"

קייסטאדיז-מנועלנות.png

"עידן עזר לי לפתח אסטרטגיה איך למכור בתקופת הקורונה וזה עובד פלאים!"

"מי שרוצה להעיף את העסק קדימה אני ממליץ על עידן, אתם תהנו!"

קייסטאדיז-עדי-קידר.png

שיתופי פעולה עם פוטנציאל למיליונים​ -

אתה הולך לפגוש אנשים בדיוק כמוך, בתחומים דומים או מקבילים… תוכל לעשות שיתופי פעולה, לקבל ולתת הפניות, ללמוד מקולגות מה עובד להם (ואז למדל אליך). קשרים וידע שיכול להיות שווה לך מיליונים. ממש כמו קפיטריה של פעם, בה היינו נפגשים עם אנשים חדשים ויוצרים קשרים, רק שכאן אין צורך לצאת מהבית ולאזור אומץ לפנות לאדם מסוים. כולם בקבוצה הזאת בדיוק כמוך, מחפשים לגדול, למצוא שיתופי פעולה ולהכניס יותר כסף.

שקל-אפור.png

מנוי חודשי בשקל אחד לחודש הראשון [ללא התחייבות] - 

זה לא רכישת קורסים שמשלמים עליהם כסף ולאחר מכן הם ״מעלים אבק״ כשלא משתמשים בהם. כאן זה בדיוק כמו בנטפליקס, אתה רוצה להפסיק את המנוי - אתה פשוט עוצר אותו ומפסיק לשלם. אין לך התחייבות, מה שאומר שאתה יכול להצטרף למנוי NETBIZ, ואם החלטת שאתה לא רוצה להמשיך - אתה פשוט מבטל אותו. חד וחלק. ככה שאתה יכול להיות רגוע שאתה לא זורק כסף לפח עבור ידע/שירות שאתה לא באמת משתמש בהם.

שקל-בהיר.png

סרטונים קצרים וקלים ללימוד -

מתאים לאנשים עם בעיות קשב וריכוז - אני מבין שיש הרבה אנשים שקשה להם להתרכז, אך פלטפורמת NETBIZ מורכבת מתכנים קצרים מאוד, כדי שיהיה לכל אדם שצופה מעט דקות של צורך ב״ריכוז״. ככה שקל לקלוט את החומר, להבין, וגם ליישם. בנוסף, את כל התכנים אנחנו מציגים בעיניים, ככה שמעבר ל״לימוד״, יש שם בעיקר פרקטיקה וידע מעשי שאפשר לקחת ולמדל ישירות לעסק.

שקל-אפור.png

מה לדעתך יקרה לעסק שלך אם תבלה ״בינג׳ים״
(צפייה רצופה בכמה פרקים מאותו סוג תוכן)
שלמים יחד איתנו כמה שתרצה?

כפתור-שקל.png

(מנוי חודשי, שקל אחד לחודש הראשון!
297 ש״ח מתחדש מהחודש השני, ללא התחייבות!)

רקע-2.png

מה אתם הולכים לקבל תמורת שקל אחד?

גישה 24/7 לחומרים שהכניסו 100 מיליון שקל ב-4 שנים

1.png

עם גישה לכל הקורסים שלנו וכל התכנים העתידיים:

קורס #8 - תזכורות ששוות מיליונים (כתיבת סמסים) 
קורס #9 - קורס מוצרי קופי מתקדמים
קורס #10 - דלת הקסמים
קורס #11 - סדנת השקה אינטרנטית
קורס #12 - הדרכת 13 חוקי הברזל 
קורס #13 - נציג המכירות האוטומטי (דף מכירה) 
קורס #14 - 47 תבניות "העתק הדבק"

קורס #1 - מנצחים ת'קורונה ב-30 יום (אסטרטגיה) 
קורס #2 - המושך בחוטים (פרסום ממומן בפייסבוק) 
קורס #3 - הסוחף  (קורס כתיבת פוסטים)
קורס #4 - קורס להתפרסם בתקשורת (כתבות שיווקיות) 
קורס #5 - נשק יום הדין (וובינר) 
קורס #6 - התסריטאי (כתיבת תסריטים) 
קורס #7 - מדייט לחתונה (מיילים שיווקיים) 

*הספרייה מתעדכנת בכל כלי/שיטה/שינוי טכני שנכנס לשוק

שווי 31,664 ש״ח

 ( זה המחיר שנמכרו התכנים האלה עד היום )

6767.png

ליווי קבוצתי - שידור תמיכה פעם בחודש 

2.png

כדי לוודא שאתם מוציאים לפועל את מה שאתם לומדים, צריך להיות ליווי. מסכימים? 

לכן, אנחנו הולכים לעשות שידור אחת לחודש, כל חודש, כל עוד אתם מנויים בNETBIZ. כל זה כדי לוודא כמה אתם מתקדמים, לדחוף אתכם, לשחרר לכם סתימות ולעזור לכם בכל התחומים שאפשר לחשוב עליהם: 

דפי מכירה

ווצאפ

אסטרטגיה

עזרה וטיפול בקשיים טכנים ועוד…

וי-כחול.png
וי-כחול.png
וי-כחול.png
וי-כחול.png

אינסטגרם

כתיבה שיווקית

וובינר

דפי נחיתה

גוגל

פייסבוק

יוטיוב

גרפיקה

וי-כחול.png
וי-כחול.png
וי-כחול.png
וי-כחול.png
וי-כחול.png
וי-כחול.png
וי-כחול.png
וי-כחול.png

כמה שווה לך להיות חלק מקהילה שתמיד דוחפת אותך לתקרה הבאה ככה שלעולם לא תהיה לך יותר "תקרת זכוכית"?

שווי 997 ש״ח

וובינר-עידן.png

קבוצת פייסבוק לנטוורקינג ושאילת שאלות מקצועיות

3.png

כחלק מהליווי שלנו, המנטורים שלנו רוצים לוודא שיש מי שנמצא שם בשבילכם להישען עליו, ולקבל ממנו יד שתמשוך אתכם חזק למעלה ולא תתן לכם לוותר או להיכנע. 

 

בקבוצת הפייסבוק תוכלו להציף כל בעיה, בין אם בנושא המיינדסט, הידע, היכולת לפעול או לתקן ולשפר את מה שכבר יצרתם. ככה ששום דבר לא יהיה מכשול יותר בשבילכם, ומעבר לכל הדיבורים כל הזמן על עסקים, סוף סוף תראו את התוצאות.

כמה כוח תקבל מלראות יזמים רעבים כמוך שמשתפים בתוצאות שלהם מדי יום?

שווי 1,997 ש״ח

איבגי-ודין.png
כפתור-שקל.png

(מנוי חודשי, שקל אחד לחודש הראשון!
297 ש״ח מתחדש מהחודש השני, ללא התחייבות!)

אבל רגע, זה לא הכל! החלטתי להפתיע אתכם בעוד כמה בונוסים, שבכנות, רק בשבילם שווה להצטרף למנוי החודשי שלנו.

בונוס 1 : מסמך 131 כותרות

אייקון-צהוב-יותר.png

מסמך שכולל 131 כותרות שאתם יכולים להעתיק, למדל ולהשתמש בהם עבור הפוסטים שלכם ולהיות בטוחים שהקהל שלכם יקבל ״סטירה מצלצלת״ כשהוא יראה אותן, ומיד ימשיך לקרוא. 

שווי: 150 ש״ח

כותרות.png
אייקון-צהוב-יותר.png

בונוס 2 : מסמך תבניות לפוסטים

להשלים מילים לתוך תבנית ולפרסם, מה שאומר שלא תצטרכו אפילו לחשוב. ככה שתחסכו הרבה זמן של בכתיבת הפוסטים והרבה מאמץ


תמיד תוכלו להכין פוסט חדשים אם רק יתחשק לכם בוודאות של 100% שהם עובדים

שווי: 497 ש״ח

תבניות-לפוסטים.png

בונוס 3 : 15 תבניות לכותרות

אייקון-צהוב-יותר.png

תבניות מוכנות לכתיבת כותרות שרק תצטרכו להשלים את המילים
תבניות שמתאימות לכל מוצר שירות
תבניות עם ידע ככה שתדעו איך להשלים את המילים בצורה היעילה ביותר מה שאומר שאין סיכוי שלא תצא לכם כותרת קטלנית והקהל שלכם יתמגנט אליה

וי-שחור.png
וי-שחור.png
וי-שחור.png

שווי: 697 ש״ח

תבניות-לכותרות-מנצחות.png
רקע-2.png

לסיכום, מה מקבל כל מי שעושה היום מנוי ל-NETBIZ?

מנוי חודשי לספריית ״NETBIZ״ עם גישה לכל הקורסים שלנו וכל התכנים העתידיים

שווי 31,664 ש״ח

וי-כחול.png

ליווי קבוצתי - שידור תמיכה פעם בשבוע

שווי 997 ש״ח

וי-כחול.png

קבוצת פייסבוק לנטוורקינג ושאילת שאלות מקצועיות

שווי 1,997 ש״ח

וי-כחול.png

בונוס 1: מסמך 131 כותרות

שווי 150 ש״ח

וי-כחול.png

בונוס 2: מסמך תבניות לפוסטים

שווי 497 ש״ח

וי-כחול.png

בונוס 3: 15 תבניות לכותרות

שווי 697 ש״ח

וי-כחול.png

 36,002 שקלים

סך השווי של כלל התכנים והבונוסים נכון להיום:

(מנוי חודשי, שקל אחד לחודש הראשון!
297 ש״ח מתחדש מהחודש השני, ללא התחייבות!)

עלות המנוי החודשי :

5454.png

קדימה, זה הזמן להצטרף ל-NETBIZ!

מלאו את הטופס ועברו לדף תשלום מאובטח:

 
d4ed76cf675b97f44234339e0938a31e_260X365
חץ2.png
חץ-1.png
סליקה333.png

אם תרגיש שאתה לא מקבל את הערך עליו שילמת, פשוט תבטל את המנוי, בדיוק כמו שהיית עושה עם נטפליקס, חברת תקשורת או מנוי בחדר כושר.

וזהו, לא תשלם עוד שקל!


ביטול המנוי ייכנס לתוקף בסוף החודש בו התבצעה הבקשה לביטול כך שלא יתבצע חיוב בחודש העוקב.

אחריות